Přeskočit na obsah

Bourací práce a demolice ceník

Bourací práce

Cena bouracich prácí nelze paušalizovat, každá zakázka je specifická. Záleží na přístupnosti místa, možnosti přistavení kontejneru a vzdálenost od místa realizace bouracích prací ke kontejneru. Orientační ceny za nejvíce poptávané práce např: bourání bytového jádra od 15 -25 000,-Kč. Záleží na složení bouraného materiálu. Nižší cena je samozřejmě u bourání a likvidace umakartového jádra než u jádra zděného.

Demolice

Cena demolice domu:
Cena demolice rodinného domu se pohybuje od 200 – do 500 000,-Kč
Cena demolice chaty:
Cena demolice chaty se pohybuje od 50 – 300 000,-Kč. Cena je závislá na rozloze objektu a složení materiálů. Zda-li jsou základy betonové či nikoliv, jejich hloubka atd. Záleží zda je v objektu přítomen Eternit/azbest či nikoliv.
Cena demolice stodoly:
Pro cenu demolice stodoly platí to stejné jako u demolice chaty.
V případě zájmu o zjištění co nejpřesnější ceny demolice nás kontaktujte na uvedeném telefoním čísle, nebo na e-mailu. Nezapomeňte připojit fotografie objektu, popřípadě půdorys objektu. Všechny další informace nám pomůžou k tomu abychom Vám byli schopni vytvořit co nejpřesnější cenovou kalkulaci.

Příklad ceny demolice rodinného domu.

Cena demolice domu na obrázku včetně likvidace všech druhů odpadu vyšla našeho zákazníka na necelých 330 000,-Kč. Pro představu cena demolice rodinných domů se pohybuje od 200 - 500 000,-Kč. Cenu ovlivňuje mnoho faktorů, např. přítomnost azbestu, nebo jiných životu nebezpečných látek. Pro přesnou kalkulaci nám napište, nebo zavolejte a nejlépe když připojíte i fotografie stavby.