Přeskočit na obsah

Demolice domu

VYKLÍZENÍ rychle

Jsme specializovaná firma od roku 2010 zabývající se vyklízením bytů a domů, bouracími pracemi a demolicemi objektů všeho druhu. Naše hlavní poslání spočívá v poskytování komplexních služeb pro naše klienty, kteří potřebují rychlé a efektivní vyklízení svých nemovitostí. S dlouholetými zkušenostmi a týmem odborníků jsme připraveni splnit i ty nejnáročnější požadavky.

Demolice domu

Potřebujete zbourat starý dům a udělat místo pro nový začátek? Naše firma poskytuje profesionální a bezpečnou službu demolice domu. S naším zkušeným týmem a moderním vybavením jsme připraveni zrealizovat demolici domu jakékoli velikosti a typu.

Při provádění demolice domu klade naše firma důraz na bezpečnost, kvalitu a efektivitu. Dodržujeme veškeré předpisy a standardy a používáme nejmodernější technologie a postupy, abychom minimalizovali dopady na okolní objekty a životní prostředí. Naši zkušení odborníci jsou vybaveni potřebnými nástroji a dovednostmi k řešení jakýchkoli výzev, které demolice domu přináší.

Před zahájením prací provedeme důkladnou analýzu a plánování, abychom zajistili, že práce budou provedeny bezpečně a efektivně. Po dokončení demolice domu zajistíme odvoz a likvidaci stavebního odpadu, takže se nemusíte starat o žádné nepořádky.

Kontaktujte nás pro profesionální a spolehlivé řešení demolice vašeho domu a ujistěte se, že váš stavební projekt proběhne hladce a bez problémů.

Proč si vybrat nás

Profesionalita

Naše firma disponuje zkušeným týmem odborníků, kteří mají dlouholetou praxi v oboru

Bezpečnost

Klademe velký důraz na bezpečnost práce a dodržování všech předpisů a standardů

Kvalita služeb

Poskytujeme kvalitní služby s důrazem na preciznost a spokojenost zákazníků

Moderní vybavení

Používáme nejmodernější technologie a vybavení pro efektivní provedení práce

Flexibilita

Jsme schopni přizpůsobit se individuálním potřebám a požadavkům každého zákazníka

Spolehlivost

Dodržujeme termíny a plány prací a snažíme se o maximální spokojenost našich klientů

Naše demolice jsou prováděny odborným a zkušeným týmem, který dbá na bezpečnost práce a ochranu životního prostředí. Věříme, že naše služby vám poskytnou klid a spolehlivost při odstranění stavebních struktur. Kontaktujte nás pro nezávaznou konzultaci a zjistěte, jak vám můžeme pomoci s vaším projektem demolice.

Příklad ceny demolice rodinného domu.

Cena demolice domu na obrázku včetně likvidace všech druhů odpadu vyšla našeho zákazníka na necelých 330 000,-Kč. Pro představu cena demolice rodinných domů se pohybuje od 200 - 420 000,-Kč. Cenu ovlivňuje mnoho faktorů, např. přítomnost azbestu, nebo jiných životu nebezpečných látek. Pro přesnou kalkulaci nám napište, nebo zavolejte a nejlépe když připojíte i fotografie stavby.

Dasha Khizhniakova
Dasha Khizhniakova
2024-04-17
Vřele doporučuji společnost Miropa Group s.r.o. Potřebovali jsme v krátkém časovém úseku zdemolovt náš starší dům abychom mohly postavit nový. Pan Pavlíček jakožto majitel byl velice vstřícný k našim potřebám, tak jsme zakázku zrealizovali a vše dopadlo podle plánu. Cena byla pevná a termín byl dodržen.
Liudmyla Alieinyk
Liudmyla Alieinyk
2024-04-17
Super komunikace, zkušené pracovníky, práce byla provedena rychleji než jsem očekávala. Naprosto spokojenost
Natallia Tkachenka
Natallia Tkachenka
2022-10-05
Rychle a bez komplikace , děkujeme