Přeskočit na obsah

Vyklízení zahrad a pozemků

VYKLÍZENÍ RYCHLE

Jsme specializovaná firma od roku 2010 zabývající se vyklízením bytů a domů, bouracími pracemi a demolicemi objektů všeho druhu. Naše hlavní poslání spočívá v poskytování komplexních služeb pro naše klienty, kteří potřebují rychlé a efektivní vyklízení svých nemovitostí. S dlouholetými zkušenostmi a týmem odborníků jsme připraveni splnit i ty nejnáročnější požadavky.

Vyklízení zahrad a pozemků

Potřebujete uklidit a upravit svou zahradu nebo pozemek? Naše firma poskytuje profesionální služby vyklízení zahrad a pozemků s důrazem na kvalitu, efektivitu a péči o životní prostředí. S naším zkušeným týmem a moderním vybavením jsme připraveni zrealizovat vyklízení zahrad a pozemků jakékoli velikosti a složitosti.

Při provádění vyklízení zahrad a pozemků klade naše firma důraz na precizní a bezpečné provedení prací. Využíváme šetrné postupy a technologie, abychom minimalizovali rušení a zajišťovali zachování přírodního prostředí. Naši zkušení pracovníci jsou vybaveni potřebnými nástroji a dovednostmi k efektivnímu vyklizení zahrad a pozemků.

Před zahájením prací provedeme důkladnou analýzu a plánování, abychom identifikovali nejlepší postupy pro vaši zahradu nebo pozemek. Po dokončení vyklízení zajistíme odvoz a likvidaci veškerého odpadu, takže se nemusíte starat o žádné nepořádky.

Kontaktujte nás pro profesionální a spolehlivé řešení vyklízení vaší zahrady nebo pozemku a užijte si krásu a úpravu vašeho venkovního prostoru.

Co nabízíme

  • Vyklizení bytů, rodinných domů, kanceláří, sklepů, půdy,  garáží a dalších prostor.
  • Odvoz nepotřebného nábytku, elektrozařízení, starých knih, oblečení a dalšího odpadu.

  • Ekologická likvidace veškerého odpadu s důrazem na recyklaci a správnou segregaci.

  • Flexibilita v časech realizace vyklízení, přizpůsobíme se vašim časovým možnostem.

Proč si vybrat nás

Profesionalita

Naše firma disponuje zkušeným týmem odborníků, kteří mají dlouholetou praxi v oboru

Kvalita služeb

Klademe velký důraz na bezpečnost práce a dodržování všech předpisů a standardů

Flexibilita

Poskytujeme kvalitní služby s důrazem na preciznost a spokojenost zákazníků

Bezpečnost

Používáme nejmodernější technologie a vybavení pro efektivní provedení práce

Moderní vybavení

Jsme schopni přizpůsobit se individuálním potřebám a požadavkům každého zákazníka

Spolehlivost

Dodržujeme termíny a plány prací a snažíme se o maximální spokojenost našich klientů

Naše služby jsou rychlé, diskrétní a vždy s důrazem na vaši spokojenost. Přistupujeme individuálně ke každému klientovi, abychom splnili specifické požadavky a potřeby. Pokud hledáte spolehlivého partnera pro vyklizení bytu v Praze 8, neváhejte se na nás obrátit pro nezávaznou nabídku. Jsme zde, aby jsme vám pomohli s jakýmkoliv vyklizením, velkým či malým.

Příklad ceny zaplněného vozu

V případě ceny za 600,-Kč/m3 při plném zaplnění vozu včetně nakládky, likvidace odpadu a práce pracovníků činí cena 7200,-Kč. Cena za 1m3 odpadu vychází z jednoho druhu odpadu.

Dasha Khizhniakova
Dasha Khizhniakova
2024-04-17
Vřele doporučuji společnost Miropa Group s.r.o. Potřebovali jsme v krátkém časovém úseku zdemolovt náš starší dům abychom mohly postavit nový. Pan Pavlíček jakožto majitel byl velice vstřícný k našim potřebám, tak jsme zakázku zrealizovali a vše dopadlo podle plánu. Cena byla pevná a termín byl dodržen.
Liudmyla Alieinyk
Liudmyla Alieinyk
2024-04-17
Super komunikace, zkušené pracovníky, práce byla provedena rychleji než jsem očekávala. Naprosto spokojenost
Natallia Tkachenka
Natallia Tkachenka
2022-10-05
Rychle a bez komplikace , děkujeme