Přeskočit na obsah

Likvidace azbestu/eternitu

VYKLÍZENÍ rychle

Jsme specializovaná firma od roku 2010 zabývající se vyklízením bytů a domů, bouracími pracemi a demolicemi objektů všeho druhu. Naše hlavní poslání spočívá v poskytování komplexních služeb pro naše klienty, kteří potřebují rychlé a efektivní vyklízení svých nemovitostí. S dlouholetými zkušenostmi a týmem odborníků jsme připraveni splnit i ty nejnáročnější požadavky.

Likvidace azbestu a eternitu

Potřebujete odstranit azbestové a eternitové materiály z vašeho objektu? Naše firma nabízí profesionální a bezpečnou službu likvidace azbestu a eternitu s důrazem na ochranu zdraví a životního prostředí. S naším zkušeným týmem a certifikovaným vybavením jsme připraveni řešit likvidaci azbestových a eternitových materiálů jakékoli velikosti a složitosti.

Při provádění likvidace azbestu a eternitu dodržujeme veškeré předpisy a standardy týkající se bezpečnosti práce s těmito nebezpečnými materiály. Naši odborníci jsou školeni v bezpečných postupech manipulace, odstraňování a likvidace azbestových a eternitových materiálů, aby minimalizovali riziko expozice azbestu a eternitu.

Před zahájením prací provedeme důkladné odborné vyšetření a plánování, abychom identifikovali azbestové a eternitové materiály a stanovili vhodné postupy likvidace. Po dokončení likvidace azbestu a eternitu zajistíme bezpečný odvoz a likvidaci těchto nebezpečných materiálů v souladu s platnými předpisy.

Kontaktujte nás pro profesionální a bezpečnou likvidaci azbestu a eternitu a ujistěte se, že váš objekt bude zbaven těchto nebezpečných materiálů bezpečně a efektivně.

Proč si vybrat nás

Profesionalita

Naše firma disponuje zkušeným týmem odborníků, kteří mají dlouholetou praxi v oboru

Bezpečnost

Klademe velký důraz na bezpečnost práce a dodržování všech předpisů a standardů

Kvalita služeb

Poskytujeme kvalitní služby s důrazem na preciznost a spokojenost zákazníků

Moderní vybavení

Používáme nejmodernější technologie a vybavení pro efektivní provedení práce

Flexibilita

Jsme schopni přizpůsobit se individuálním potřebám a požadavkům každého zákazníka

Spolehlivost

Dodržujeme termíny a plány prací a snažíme se o maximální spokojenost našich klientů

Dasha Khizhniakova
Dasha Khizhniakova
2024-04-17
Vřele doporučuji společnost Miropa Group s.r.o. Potřebovali jsme v krátkém časovém úseku zdemolovt náš starší dům abychom mohly postavit nový. Pan Pavlíček jakožto majitel byl velice vstřícný k našim potřebám, tak jsme zakázku zrealizovali a vše dopadlo podle plánu. Cena byla pevná a termín byl dodržen.
Liudmyla Alieinyk
Liudmyla Alieinyk
2024-04-17
Super komunikace, zkušené pracovníky, práce byla provedena rychleji než jsem očekávala. Naprosto spokojenost
Natallia Tkachenka
Natallia Tkachenka
2022-10-05
Rychle a bez komplikace , děkujeme